Aktualności
2017-10-21
W sobotę 21 października Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO wziął udział w Mistrzostwach Warszawy Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych w Taekwon-Do ITF.
 
2017-10-15
W dniach 9 - 15 października 2017 roku, w Dublinie w Irlandii odbyły się XX Mistrzostwa Świata Seniorów i XIV Mistrzostwa Świata Juniorów w Taekwon-Do ITF. W zawodach wzięło udział 1051 zawodników z 61 krajów - w tym reprezentacja narodowa Polski.
 
Należymy do
  • Zajęcia Taekwon-Do
    TRZY POZIOMY ZAAWANSOWANIA
    Grupa początkująca

    Grupa średniozaawansowana

    Grupa zaawansowana
     
  • Zajęcia TKD Tigers
    NAUCZENIE I WYCHOWANIE DZIECI W WIEKU 4-7 LAT
    Zachowanie się w różnych sytuacjach
    Obrona przed przemocą i znęcaniem się
    Zdrowy styl życia i odżywianie
    Kondycja fizyczna
    Praca zespołowa i przywództwo
    Wartości rodzinne
     
  • Długoletnia tradycja
    JESTEŚMY Z WAMI PONAD 20 LAT
    Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO rozpoczął swoją działalność 28 marca 1994 roku.

    Od ponad 20 lat działamy na rzecz mieszkańców miasta i powiatu.
     
  • Zajęcia FITNESS
    ZAJĘCIA DLA PAŃ
    Gimnastyka kręgosłupa - Stretching
    Joga dla zdrowia
    Pilates
    Power Step+ / Happy Step
    TBC - Płaski brzuch / Bodycombat
    Zumba
     
  • Zajęcia na basenie
    ZAJĘCIA NA BASENIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH
    Aqua Aerobic

    Aqua Power

    Nauka pływania dla dzieci i młodzieży
     
  • Mistrzostwa Świata 2017
    3 MEDALE NASZYCH ZAWODNIKÓW
    III miejsce w walkach indywidualnych do 60kg
    III miejsce w walkach drużynowych
    III miejsce w technikach specjalnych
     
  • Projekty lokalne
    WSPÓŁPRACA Z SAMORZĄDEM LOKALNYM
    Działalność społeczna

    Wspieranie zadań publicznych

    Organizacja zawodów i obozów sportowych
     
  • Program Rodzinny Mińsk
    MIŃSKA KARTA DUŻEJ RODZINY
    Zniżki w opłatach za zajęcia:

    - Taekwon-Do
    - FITNESS
    - Nauka pływania
     

Zawodnicy - osiągnięcia

 Osiągnięcia zawodników MKS "TAEKWON-DO" we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym:

Damian Iwaniuk
stopień: IV DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Legnica, 22-23.02.2003
III miejsce w układach mistrzowskich I DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Kielce, 25-27.04.2003
I miejsce w układach mistrzowskich I DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Wolsztyn 02.05.2004
I miejsce w walkach do 66kg

I Puchar Świata - Orlando, USA 19-21.11.2004
II miejsce w walkach do 70kg

Puchar Polski - Nowa Ruda 04-06.03.2005
I miejsce w walkach do 70kg

Mistrzostwa Europy - Terracina, Włochy 22-24.04.2005
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych
I miejsce w drużynowych testach siły
I miejsce w walkach drużynowych
II miejsce w walkach do 70kg
II miejsce w układach drużynowych

XIV Mistrzostwa Polski Juniorów - Oleśnica, 04-05.06.2005
III miejsce w indywidualnych układach I DAN

Puchar Polski - Starachowice, 04-05.03.2006
I miejsce w walkach do 70kg

MTS Vicking Cup - Szwecja 08-09.04.2006
II miejsce w walkach do 71kg

Mistrzostwa Europy - Constanta, Rumunia 12-14.04.2006
I miejsce w drużynowych walkach
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w drużynowych testach siły

Mistrzostwach Polski - Legnica, 02-04.06.2006
III miejsce w indywidualnych układach I DAN

Mistrzostwa Świata - Tegucigalpa, Honduras 12-16.07.2006
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w drużynowych walkach
III miejsce w drużynowych testach siły
III miejsce w drużynowych układach formalnych

II Puchar Świata - Benidorm, Hiszpania 26-29.10.2006
II miejsce - w drużynowych walkach mężczyzn stopni DAN

Puchar Polski - Lublin, 09-11.03.2007
III miejsce w walkach seniorów do 71kg

Mistrzostwa Polski - Biała Podlaska, 16-17.06.2007
I miejsce w walkach seniorów do 71kg

Mistrzostwa Polski - Radzyń Podlaski, 13-15.06.2008
I miejsce w walkach seniorów do 71kg. 


 
Marcin Wojtaszczyk
stopień: I DAN

XI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Lubartów, 30.04-02.05.2005
II miejsce w walkach pow. 66kg
III miejsce w technikach specjalnych

Puchar Polski Juniorów - Starachowice, 04-05.03.2006
III miejsce w walkach pow. 70kg

Mistrzostwa Polski Juniorów - Legnica, 02-04.06.2006
II miejsce w walkach pow. 70kg

II Puchar Świata - Benidorm, Hiszpania 26-29.10.2006
I miejsce w walkach pow. 70kg KUP
I miejsce w walkach drużynowych KUP

XIII Mistrzostwa Europy Juniorów - Poprad, Słowacja 27-29.04.2007
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w walkach drużynowych
II miejsce w drużynowych testach siły

XVI Mistrzostwa Polski Juniorów - Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach pow. 70kg
III miejsce w technikach specjalnych

IX Mistrzostwa Świata Juniorów - Quebec, Kanada 30.05-03.06.2007
I miejsce w testach siły


Diana Jędrasik
stopień: 2 KUP

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup - Ciechanów, 17-18.11.2007
II miejsce w walkach seniorów do 58kg

XVI Mistrzostwa Polski Juniorów - Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach do 50kg

Grand Prix Polski - Syców, 29-30.03.2008
I miejsce w walkach juniorów do 50kg


XVII Mistrzostwa Polski Juniorów - Biała Podlaska, 31.05-01.06.2008
III miejsce w walkach do 50kg

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
II miejsce w walkach seniorów do 68kg


Maciej Rek
stopień: I DAN

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Opole, 05-06.05.2007
I miejsce w walkach pow. 66kg

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup - Ciechanów, 16-18.11.2007
I miejsce w walkach pow. 65kg

Puchar Polski Juniorów - Kłobuck, 29.02-02.03.2008
III miejsce na w walkach pow. 70kg

Mistrzostwa Europy Juniorów - Wrocław, 16-18.05.2008
II miejsce w drużynowych testach siły

III Puchar Europy - Lublin, 09-11.10.2009
III miejsce w walkach pow. 70kg


 
Radosław Gójski
stopień: I DAN

VI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Głubczyce, 03-05.05.2001
III miejsce w walkach do 63kg

VII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Zielona Góra, 27-28.04.2002
II miejsce w walkach do 63kg

Puchar Polski - Nowy Dwór Mazowiecki, 06-07.03.2004
III miejsce w walkach do 66kg


Aleksandra Wojtaszczyk
stopień: 1 KUP

VI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Głubczyce, 03-05.05.2001
II miejsce w walkach do 53kg

VII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Zielona Góra, 27-28.04.2002
III miejsce w walkach do 53kg

Puchar Polski Juniorów - Ciechanów, 02-03.03.2002
II miejsce w indywidualnych technikach specjalnych kobiet


Maciej Kowalczyk
stopień: I DAN

IX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Wolsztyn, 01-03.05.2004
III miejsce w walkach do 54kg

Mistrzostwa Polski Juniorów - Ciechanów, 12-13.05.2007
II miejsce w walkach do 58kg

Puchar Polski Juniorów - Lublin, 09-11.03.2007
II miejsce w walkach do 58kg


Grzegorz Przyczka
stopień: I DAN

VIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Lubartów,30.04-02.05. 2005
II miejsce w technikach specjalnych

Puchar Polski Juniorów - Lublin, 09-11.03.2007
II miejsce w walkach do 70kg

Mistrzostwa Polski Juniorów - Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach do 70kg


 
Tomasz Kurowski
stopień: II DAN

Puchar Polski - Kłobuck, 04-06.02.2011

II miejsce w walkach do 58kg

IV Grand Prix Polski - Pruszcz Gdański, 08-10.04.2011

I miejsce w układach stopni mistrzowskich DAN

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Białystok, 06-08.05.2011

II miejsce w układach stopni mistrzowskich DAN

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów - Rybnik, 25-27.05.2012

III miejsce w układach stopni mistrzowskich DAN

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów - Nowa Ruda, 01-02.06.2013

III mijesce w układach stopni mistrzowskich DAN


 
Filip Wieczorek
stopień: I DAN

 

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup - Ciechanów, 16-18.11.2007
II miejsce w walkach do 55kg stopni KUP

Mistrzostwa Polski Juniorów - Syców, 22-23.05.2009
III miejsce w kategorii układów formalnych stopni KUP

 


Ilona Pietrzak
stopień: 1 KUP

XIII Mistrzostwa Polski Juniorów - Łęczna, 05-06.06.2004
III miejsce w walkach kobiet pow. 60kg

IV Grand Prix Polski - Pruszcz Gdański, 08-10.04.2011
III miejsce w walkach kobiet pow. 60kg


 
Zuzanna Woźniewicz
stopień: 4 KUP

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Białystok, 06-08.05.2011
I miejsce w technikach specjalnych kobiet
III miejsce w walkach kobiet pow. 57kg

 



Karol Łuniewski
stopień: III DAN

IV Grand Prix Polski - Pruszcz Gdański, 08-10.04.2011
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

XII Puchar Polski - Pruszcz Gdański, 02-04.03.2012
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP 

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Ciechanów, 10-12.05.2013
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Ciechanów, 07-08.03.2014
II miejsce w walkach do 75kg

Mistrzostwa Europy - Riccione, Włochy 24-27.04.2014
III miejsce w walkach juniorów do 75kg
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych juniorów

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów - Bystrzyca Kłodzka, 24-25.05.2014
III miejsce w walkach do 75kg

Puchar Świata - Montego Bay, Jamajka 26-30.08.2014
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
II miejsce w walkach juniorów do 75kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Ciechanów, 06-08.03.2015
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN
I miejsce w walkach do 75kg

Mistrzostwa Świata - Jesolo, Włochy 27-31.05.2015
III miejsce w walkach juniorów do 75kg
I miejsce w drużynowych układach formalnych juniorów

I miejsce w drużynowych walkach juniorów
III miejsce w drużynowych technikach specjalnych juniorów
III miejsce w drużynowych testach siły juniorów

XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów - Rybnik, 12-13.06.2015
III miejsce w walkach do 75kg

Mistrzostwa Europy - Motherwell, Szkocja 22-25.10.2015
III miejsce w technikach specjalnych juniorów
I miejsce w drużynowych układach formalnych juniorów
I miejsce w drużynowych testach siły juniorów
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych juniorów

III miejsce w drużynowych walkach juniorów


 
Jarosław Nowak
stopień: I DAN

IV Grand Prix Polski - Pruszcz Gdański, 08-10.04.2011
III miejsce w walkach do 63kg

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów - Rybnik, 25-27.05.2012
III miejsce w walkach do 63kg


 
Gabriela Misterkiewicz
stopień: 2 KUP

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Ciechanów, 10-12.05.2013
II miejsce w walkach kobiet do 46kg

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 16-18.05.2014
III miejsce w walkach kobiet do 50kg

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów


 
Natalia Cecotka
stopień: I DAN

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Ciechanów, 10-12.05.2013
II miejsce w walkach kobiet do 50kg

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 16-18.05.2014
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w walkach kobiet do 50kg

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
II miejsce w walkach juniorów do 50kg
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Ciechanów, 06-08.03.2015
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 08-10.05.2015
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN 
III miejsce w walkach kobiet do 50kg

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 21.11.2015
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Rybnik, 11-13.03.2016
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów - Kłobuck, 20-21.05.2016
II miejsce w walkach do 50kg

VI Puchar Świata - Budapeszt, Węgry 12-16.10.2016
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorówI miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów stopni DAN


 Natalia Taraszewska
stopień: 2 KUP

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Ciechanów, 10-12.05.2013
III miejsce w walkach kobiet do 50kg


 
Michalina Mikulska
stopień: II DAN

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Ciechanów, 10-12.05.2013
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 16-18.05.2014
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w walkach kobiet do 60kg

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
I miejsce w walkach juniorów do 60kg
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP 
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Ciechanów, 06-08.03.2015
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w walkach do 60kg

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 08-10.05.2015
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN 
III miejsce w walkach kobiet do 60kg

Mistrzostwa Europy - Motherwell, Szkocja 22-25.10.2015
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Rybnik, 11-13.03.2016
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w walkach juniorów do 60kg 

Mistrzostwa Europy - Tampere, Finlandia 28.04-01.05.2016
III miejsce w walkach juniorów do 60kg
I miejsce w walkach tradycyjnych juniorów 
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów
III miejsce w konkurencji drużynowych testów siły juniorów

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów - Kłobuck, 20-21.05.2016
I miejsce w walkach do 60kg
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w konkurencji technik specjalnych

VI Puchar Świata - Budapeszt, Węgry 12-16.10.2016
III miejsce w walkach juniorów do 60kg stopni DAN
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów stopni DAN
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów stopni DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Mykanów, 04-05.03.2017
II miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
II miejsce w walkach juniorów do 60kg

Mistrzostwa Europy  Sofia, Bułgaria 20-23.04.2017
II miejsce w walkach juniorów do 60kg
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów - Dąbrowa Białostocka, 12-13.05.2017
I miejsce w walkach do 60kg
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w konkurencji technik specjalnych

VIII Puchar Europy - Lublin, 09-11.06.2017
I miejsce w walkach juniorów do 60kg
I miejsce w walkach tradycyjnych juniorów 
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Mistrzostwa Świata - Dublin, Irlandia 09-15.10.2017
III miejsce w walkach juniorów do 60kg
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów
III miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych juniorów

miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów - Kłobuck, 20-21.05


  
Natalia Piórkowska
stopień: I DAN

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Ciechanów, 10-12.05.2013
III miejsce w walkach kobiet do 55kg

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
II miejsce w walkach juniorów do 60kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP 
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 08-10.05.2015
II miejsce w technikach specjalnych

Mistrzostwa Europy - Motherwell, Szkocja 22-25.10.2015
I miejsce w drużynowych walkach juniorów
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów

Mistrzostwa Europy - Tampere, Finlandia 28.04-01.05.2016
I miejsce w walkach tradycyjnych juniorów
II miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych juniorów

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów - Kłobuck, 20-21.05.2016
III miejsce w walkach do 65kg


 
Mateusz Radomski
stopień: I DAN

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Ciechanów, 10-12.05.2013
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP 
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
III miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 21.11.2015
I miejsce w walkach juniorów do 75kg stopni DAN


Mateusz Zgódka
stopień: I DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Ciechanów, 07-08.03.2014
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 16-18.05.2014
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
II miejsce w walkach juniorów do 62kg
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP 
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
III miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Ciechanów, 06-08.03.2015
III miejsce w walkach do 62kg

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 08-10.05.2015
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Rybnik, 11-13.03.2016
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w walkach juniorów do 68kg 

Mistrzostwa Europy - Tampere, Finlandia, 28.04-01.05.2016
I miejsce w konkurencji drużynowych testów siły juniorów

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów - Kłobuck, 20-21.05.2016
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN

VI Puchar Świata - Budapeszt, Węgry, 12-16.10.2016
III miejsce w walkach juniorów do 75kg stopni DAN

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów - Kłobuck, 20-21.05.2016III miejsce w walkach do 62kg


Julia Kawka
stopień: I DAN

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 16-18.05.2014
II miejsce w walkach kobiet do 46kg

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
I miejsce w walkach juniorów do 50kg
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Ciechanów, 06-08.03.2015
III miejsce w walkach do 50kg

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 08-10.05.2015
III miejsce w walkach kobiet do 50kg

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 21.11.2015
III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Rybnik, 11-13.03.2016
I miejsce w walkach juniorów do 50kg  

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów - Kłobuck, 20-21.05.2016
I miejsce w walkach do 50kg

VII Puchar Europy - Cluj-Napoca, Rumunia 24-26.06.2016
I miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni DAN
III miejsce w układach juniorów stopni I DAN

VI Puchar Świata - Budapeszt, Węgry 12-16.10.2016
III miejsce w walkach tradycyjnych junI miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów stopni DAN

X Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 19.11.2016
I miejsce w walkach juniorów do 55kg stopni DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Mykanów, 04-05.03.2017
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
II miejsce w walkach juniorów do 55kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów - Bartoszyce, 01-02.04.2017
III miejsce w walkach juniorów do 55kg

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów - Dąbrowa Białostocka, 12-13.05.2017
II miejsce w walkach do 55kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN

VIII Puchar Europy - Lublin, 09-11.06.2017
II miejsce w walkach juniorów do 55kg
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 21.11.2015III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni KUP

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 21.11.2015III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni KUP


Marta Krajewska
stopień: II DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Ciechanów, 06-08.03.2015
III miejsce w walkach do 45kg

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 08-10.05.2015
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN 

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 21.11.2015
II miejsce w walkach juniorów do 45kg stopni DAN 

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Rybnik, 11-13.03.2016
II miejsce w walkach juniorów do 45kg 

Mistrzostwa Europy - Tampere, Finlandia 28.04-01.05.2016
III miejsce w walkach juniorów do 45kg

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 13-15.05.2016
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w walkach do 46kg

VI Puchar Świata - Budapeszt, Węgry 12-16.10.2016
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów stopni DAN
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorówI miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów stopni DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Mykanów, 04-05.03.2017
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
I miejsce w walkach juniorów do 45kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów - Bartoszyce, 01-02.04.2017
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
I miejsce w walkach juniorów do 45kg

Mistrzostwa Europy - Sofia, Bułgaria 20-23.04.2017
II miejsce w walkach juniorów do 45kg

XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Głubczyce, 20-21.05.2017
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
I miejsce w walkach juniorów do 46kg

VIII Puchar Europy - Lublin, 09-11.06.2017
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
II miejsce w walkach juniorów do 50kg
I miejsce w walkach tradycyjnych juniorów
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Mistrzostwa Świata - Dublin, Irlandia 09-15.10.2017
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów

Mistrzostwa Europy - Sofia, Bułgaria 20-23.04.2017II miejsce w walkach juniorów do 45kg stopni


Viviana Widerska
stopień: I DAN

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 08-10.05.2015
II miejsce w walkach kobiet do 42kg

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 21.11.2015
I miejsce w walkach juniorów do 45kg stopni KUP 
II miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 13-15.05.2016II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DANXXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 13-15.05.2016II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Rybnik, 11-13.03.2016
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w walkach juniorów do 45kg

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 13-15.05.2016
II miejsce w walkach do 46kg

VI Puchar Świata - Budapeszt, Węgry 12-16.10.2016
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorI miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów stopni DAN


Jakub Hamerski
stopień: I DAN

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
III miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 21.11.2015
II miejsce w walkach juniorów do 62kg stopni KUP
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów - Kłobuck, 20-21.05.2016
III miejsce w walkach do 62kg

VI Puchar Świata - Budapeszt, Węgry, 12-16.10.2016
II miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP
III miejsce w walkach juniorów do 62kg stopni KUP

VPuchar Polski Seniorów i Juniorów - Mykanów, 04-05.03.2017
II miejsce w walkach juniorów do 62kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów - Bartoszyce, 01-02.04.2017II miejsce w walkach juniorów do 62kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów - Bartoszyce, 01-02.04.2017II miejsce w walkach juniorów do 62k
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów - Bartoszyce, 01-02.04.2017
II miejsce w walkach juniorów do 62kg

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów - Dąbrowa Białostocka, 12-13.05.2017
III miejsce w walkach do 68kg

VIII Puchar Europy - Lublin, 09-11.06.2017
I miejsce w walkach juniorów do 68kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów - Dąbrowa Białostocka, 12-13.05.2017II miejsce w walkach do 55kg III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni


Sewerian Widerski
stopień: I DAN
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 13-15.05.2016
II miejsce w walkach do 70kg

Cezary Jackowski
stopień: 1 KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów - Bartoszyce, 01-02.04.2017
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP

VIII Puchar Europy - Lublin, 09-11.06.2017
I miejsce w walkach kadetów pow. 60kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych kadetów stopni 3-1 KUP 


VIII Puchar Europy - Lublin, 09-11.06.2017I miejsce w walkach juniorów do 68kg III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN VIII Puchar Europy - Lublin, 09-11.06.2017I miejsce w walkach juniorów do 68kg III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN

VIII uchar Europy - Lublin, 09-11.06.2017I miejsce w walkach juniorów do 68kg III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I


Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO
Drużyna Klubowa

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Ciechanów, 10-12.05.2013
I miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 16-18.05.2014 
II miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

VI Puchar Europy - Budapeszt, Węgry, 11-12.10.2014 
III miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 08-10.05.2015 
II miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP - Ciechanów, 21.11.2015 
II miejsce w klasyfikacji generalnej juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Rybnik, 11-13.03.2016
II miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Nowa Ruda, 13-15.05.2016
III miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów - Kłobuck, 20-21.05.2016
II miejsce w klasyfikacji medalowej klubów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów - Mykanów, 04-05.03.2017
II miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Głubczyce, 20-21.05.2017
II miejsce w klasyfikacji medalowej klubów

VIII Puchar Europy - Lublin, 09-11.06.2017
I miejsce w klasyfikacji juniorów
III miejsce w klasyfikacji generalnej klubów


 

Nasz adres
Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"
ul. Dąbrówki 28/1 (nad "Biedronką")
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bank
Bank PKO BP o/Mińsk Mazowiecki
Nr konta 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
Adres korespondencyjny
Jacek Łuniewski
ul. Szpitalna 17/53
05-300 Mińsk Mazowiecki


E-mail
jacektkd@wp.pl
Telefony
RECEPCJA KLUBU
787 796 064 od godz. 17.00
Trener Taekwon-Do
608 497 616
Trener Fitness
602 361 229
Copyright 2013 MKS „TAEKWON-DO”