Obóz sportowo – rekreacyjny 2023 – 15-29.07.2023, Swornegacie

Jak w każde wakacje Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO był organizatorem letniego obozu sportowo – rekreacyjnego.

W dniach 15 – 29 lipca nasi klubowicze wraz z kadrą instruktorską oraz opiekunami już po raz 15-ty gościli na Pojezierzu Kaszubskim w ośrodku wypoczynkowym Psia Góra, w miejscowości Swornegacie koło Chojnic.

W tym roku w naszym obozie uczestniczyli również klubowicze z UKS TAEKWON-DO ze Świętochłowic.

Obóz to przede wszystkim treningi mające na celu podnoszenie umiejętności sportowych przez zawodników i zawodniczki, ale także aktywny wypoczynek, kształtowanie charakteru, dyscypliny i sprawności fizycznej.

Trenerzy prowadzili codziennie bardzo urozmaicone zajęcia składające się z ćwiczeń ogólnorozwojowych, siłowych, rozciągających oraz technicznych. Zajęcia odbywały się zarówno w hali sportowej jak i na świeżym powietrzu.

Dwutygodniowy pobyt na Kaszubach urozmaicały klubowiczom kąpiele w jeziorze, plażowanie, wieczorne ogniska połączone z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka, gry i zabawy zespołowe oraz konkursy. Dodatkowymi atrakcjami obozu było korzystanie ze sprzętu wodnego na pobliskim akwenie wodnym.

Na koniec pobytu odbył się tradycyjny chrzest obozowy.

Dwa tygodnie wakacji w kaszubskiej krainie jezior minęły bardzo szybko. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na kolejny przyszłoroczny obóz.

Do zobaczenia za rok!

 

 

FITNESS

Pływanie

Kalendarz wydarzeń

Licencja PZTKD

Oświadczenie trening

Masz aktualne badania lekarskie?

Cennik egzaminów PZTKD

Karta egzaminacyjna

Honorujemy karty SportBENEFITS

Aktualności

XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów i V Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Taekwon-Do ITF – 19-21.05.2023, Radzyń Podlaski

W dniach 19-21 maja 2023 roku w Radzyniu Podlaskim odbyły się XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów i V Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Taekwon-Do ITF zorganizowane przez Polski Związek Taekwon-Do.

Impreza zgromadziła na swoim starcie 156 zawodników z 42 klubów z całej Polski – zrzeszonych w PZTKD.

Wśród uczestników zawodów w kategorii juniorów znalazło się ośmioro reprezentantów Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO, pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VIII DAN.

Nasi klubowicze spisali się na mistrzostwach bardzo dobrze zdobywając w sumie 13 medali: 3 złote, 3 srebrne i 7 brązowych.

Tytuły Mistrzów Polski zdobyli: Karolina Łuniewska II DAN w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I-III DAN i w walkach juniorek do 50kg oraz duet Karolina Łuniewska i Helena Kędziora I DAN w konkurencji walk aranżowanych juniorów.

Wicemistrzami Polski zostali: Jakub Kuźmicz I DAN w walkach młodzieżowców do 85kg oraz Helena Kędziora w walkach juniorek do 50kg i Michał Branicki 1 KUP w konkurencji testów siły juniorów.

Brązowe medale Mistrzostw Polski zdobyli: Michał Branicki w walkach juniorów do 62kg i w układach formalnych stopni 5-1 KUP, Karolina Łuniewska w konkurencji technik specjalnych juniorów, Karol Misterkiewicz I DAN w walkach juniorów do 68kg, Patryk Matejak I DAN w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I-III DAN oraz Wiktoria Owczarska I DAN w walkach juniorek do 50kg.

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zajął 2.miejsce w klubowej klasyfikacji medalowej juniorów.

Gratulacje dla całej ekipy!

FITNESS

Pływanie

Kalendarz wydarzeń

Licencja PZTKD

Oświadczenie trening

Masz aktualne badania lekarskie?

Cennik egzaminów PZTKD

Karta egzaminacyjna

Honorujemy karty SportBENEFITS

Aktualności

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO Drużyna Klubowa
Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO
Drużyna Klubowa
XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ciechanów, 10-12.05.2013
I miejsce w klasyfikacji generalnej klubówXXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 16-18.05.2014
II miejsce w klasyfikacji generalnej klubówVI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry, 11-12.10.2014
III miejsce w klasyfikacji medalowej juniorówXXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 08-10.05.2015
II miejsce w klasyfikacji generalnej klubówIX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 21.11.2015
II miejsce w klasyfikacji generalnej juniorówPuchar Polski Seniorów i Juniorów – Rybnik, 11-13.03.2016
II miejsce w klasyfikacji medalowej juniorówXXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 13-15.05.2016
III miejsce w klasyfikacji generalnej klubówXXV Mistrzostwa Polski Juniorów – 20-21.05.2016, Kłobuck
II miejsce w klasyfikacji medalowejPuchar Polski Seniorów i Juniorów – 04-05.03.2017, Mykanów
II miejsce w klasyfikacji medalowejXXIV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – 20-21.05.2017, Głubczyce
II miejsce w klasyfikacji medalowejVIII Puchar Europy – 09-11.06.2017, Lublin
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorówPuchar Polski Seniorów i Juniorów – 2-4.03.2018, Mykanów
II miejsce w klasyfikacji medalowej

 

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – 23-25.03.2018, Głubczyce
III miejsce w klasyfikacji medalowej

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-Do ITF – 18-20.05.2018, Nowa Ruda
II miejsce w klasyfikacji medalowej

XII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – 17-18.11.2018, Ciechanów
I miejsce w klasyfikacji medalowej

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – 01-03.03.2019, Nowa Ruda
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – 22-24.03.2019, Głubczyce
II miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska 10-11.05.2019
I miejsce w klasyfikacji medalowej młodzieżowców
II miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 24-26.05.2019
I miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
II miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
III miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej zawodów

XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 23-25.10.2020
II miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów
III miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda – Słupiec, 28-30.05.2021
I miejsce w klasyfikacji punktowej i medalowej

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
II miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów

XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów 22-24.10.2021
I miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
II miejsce w klasyfikacji medalowej dzieci

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
I miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej

XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów i IV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Panki, 13-15.05.2022
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
III miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej

XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 28-29.05.2022
I miejsce w klasyfikacji medalowej

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
I miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej

Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"

Taekwon-Do

Miński Klub Sportowy 1994

Taekwon-Do

13 + 1 =

Infornacja:

  • Trener Taekwon-Do tel: 608 497 616
  • Trener Fitness / Pływanie tel: 602 361 229
Bank:
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)

SWIFT: BPKOPLPW

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

Adres korespondencyjny:

Jacek Łuniewski

ul. Księżycowa 10
05-300 Targówka

ADRES KLUBU:

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”
ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki