XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – 20-22.10.2023, Ciechanów

W dniach 20 – 22 października 2023 roku w Ciechanowie odbył się XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP.

Do Ciechanowa przyjechało 613 zawodników ze Szwecji, Łotwy, Ukrainy, Gruzji, Słowacji, Etiopii, Senegalu oraz Polski – w sumie reprezentanci 58 klubów.

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO reprezentowało na zawodach 23 zawodników i zawodniczek, którzy pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VIII DAN wystartowali w swoich kategoriach wiekowych w konkurencjach walk indywidualnych oraz indywidualnych układów formalnych.

Nasza ekipa przywiozła z imprezy 23 medale – 7 złotych, 5 srebrnych i 11 brązowych.

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zajął 3.miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów, a Natalia Kuć I DAN została uznana najlepszą juniorką zawodów.

KONKURENCJA MIEJSCE ZAWODNIK
Female Children Pattern 8 – 7 gup 3 GUT JOANNA
Female Pre Junior Pattern 10 – 7 gup 2 GRUDKOWSKA ZUZANNA
Male Pre Junior Pattern 10 – 7 gup 1 KARASIEWICZ FRANCISZEK
Male Pre Junior Pattern 10 – 7 gup 3 PŁACHECKI ARKADIUSZ
Male Pre Junior Pattern 6 – 3 gup 3 OWCZARSKI BARTOSZ
Male Pre Junior Special Technique 10 – 7 gup 2 PŁACHECKI ARKADIUSZ
Male Pre Junior Special Technique 10 – 7 gup 1 PŁACHECKI ARKADIUSZ
Female Younger Junior Pattern 6 – 3 gup 1 BARAŃSKA ROKSANA
Female Younger Junior Sparring 6 – 3 gup – 62 kg 2 BARAŃSKA ROKSANA
Male Younger Junior Pattern 6 – 3 gup 3 SAWICKI ANTONI
Male Younger Junior Pattern 6 – 3 gup 3 KRUPA DAWID
Male Younger Junior Pattern 2 gup – III dan 3 KUŹMICZ MAKSYMILIAN
Male Younger Junior Sparring 6 – 3 gup – 56 kg 1 SAWICKI ANTONI
Male Younger Junior Sparring 2 gup – III dan – 68 kg 3 WĄSOWSKI PATRYK
Male Younger Junior Sparring 2 gup – III dan + 74 kg 1 KUŹMICZ MAKSYMILIAN
Female Junior Pattern 2 gup – III dan 1 KUĆ NATALIA
Female Junior Pattern 2 gup – III dan 3 MICHALIK JULIA
Female Junior Sparring 2 gup – III dan – 49 kg 3 OWCZARSKA WIKTORIA
Female Junior Sparring 2 gup – III dan – 53 kg 3 MICHALIK JULIA
Female Junior Sparring 2 gup – III dan – 57 kg 1 KUĆ NATALIA
Female Junior Sparring 2 gup – III dan – 61 kg 2 SZCZEPAŃSKA WIKTORIA
Male Junior Pattern 2 gup – III dan 2 PIEŃKOWSKI MACIEJ
Male Junior Sparring 6 – 3 gup – 65 kg 3 SZCZUDLIŃSKI ADAM

Wszystkim gratulujemy udziału w zawodach!

 

 

 

 

FITNESS

Pływanie

Kalendarz wydarzeń

Licencja PZTKD

Oświadczenie trening

Masz aktualne badania lekarskie?

Cennik egzaminów PZTKD

Karta egzaminacyjna

Honorujemy karty MultiSport

Aktualności

Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"

Taekwon-Do

Miński Klub Sportowy 1994

Taekwon-Do

4 + 14 =

Infornacja:

  • Trener Taekwon-Do tel: 608 497 616
  • Trener Fitness / Pływanie tel: 602 361 229
Bank:
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)

SWIFT: BPKOPLPW

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

Adres korespondencyjny:

Jacek Łuniewski

ul. Księżycowa 10
05-300 Targówka

ADRES KLUBU:

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”
ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki