W dniach 3 – 5 marca 2023 roku odbył się w Nowej Rudzie na Dolnym Śląsku, zorganizowany przez Polski Związek Taekwon-Do, Puchar Polski Seniorów, Juniorów i Adapted w Taekwon-Do ITF.

Impreza zgromadziła na starcie 317 zawodników z 46 klubów zrzeszonych w PZTKD.

Zawody Pucharu Polski zapisały się w historii Polskiego Związku Taekwon-Do ponieważ były pierwszą ogólnopolską imprezą w której rozegrano konkurencje w kategorii Taekwon-Do Adapted – dla zawodników z niepełnosprawnościami. 

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO, pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VIII DAN reprezentowało 21 zawodników i zawodniczek.

Mińszczanie na tle czołowych zawodników w kraju spisali się bardzo dobrze – w trakcie zawodów zdobyli w sumie 25 medali: 6 złotych, 3 srebrnych i 16 brązowych.

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zajął 1.miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów oraz 1.miejsce w medalowej klasyfikacji generalnej zawodów, a Karolina Łuniewska II DAN zdobyła tytuł najlepszej juniorki zawodów.

Warto podkreślić, że w zawodach uczestniczyło także trzech naszych zawodników w kategorii Taekwon-Do Adapted: Michał DróżdżSzymon Dróżdż i Bartosz Dróżdż, którzy zdobyli swoje pierwsze medale na arenie ogólnopolskiej.

Wszystkim naszym klubowiczom gratulujemy udziału w zawodach!

KONKURENCJA MIEJSCE ZAWODNIK
UKŁADY JUNIOREK – KUP 1 KUĆ NATALIA
UKŁADY JUNIOREK – KUP 3 MICHALIK JULIA
UKŁADY JUNIOREK – DAN 2 KĘDZIORA HELENA
UKŁADY JUNIOREK – DAN 3 ŁUNIEWSKA KAROLINA
WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN – 50 kg 1 ŁUNIEWSKA KAROLINA
WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN – 50 kg 3 MICHALIK JULIA
WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN – 50 kg 3 KĘDZIORA HELENA
TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 3 ŁUNIEWSKA KAROLINA
UKŁADY JUNIOROW – KUP 2 WĄSOWSKI PATRYK
UKŁADY JUNIOROW – KUP 3 KUŹMICZ MAKSYMILIAN
WALKI JUNIOROW 5-2 KUP – 50 kg 3 KRUPA DAWID
WALKI JUNIOROW 5-2 KUP – 56 kg 3 POŁASKI MACIEJ
WALKI JUNIOROW 5-2 KUP – 62 kg 1 WĄSOWSKI PATRYK
WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN – 62 kg 3 BRANICKI MICHAŁ
WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN – 68 kg 3 MISTERKIEWICZ KAROL
WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN +75 kg 3 PIEŃKOWSKI MACIEJ
WALKA ARANŻOWANA JUNIORÓW 1 K.ŁUNIEWSKA / H.KĘDZIORA
UKŁADY SENIOREK III – VI DAN 1 KAWKA JULIA
WALKI SENIOREK – 68 KG 3 KAWKA JULIA
56. UKŁADY ADAPTED GR.1 1 DRÓŻDŻ MICHAŁ
UKŁADY ADAPTED GR. 2 3 DRÓŻDŻ BARTOSZ
UKŁADY ADAPTED GR. 2 3 DRÓŻDŻ SZYMON
TECHNIKI SPECJALNE ADAPTED GR.2 2 DRÓŻDŻ SZYMON
TECHNIKI SPECJALNE ADAPTED GR.2 3 DRÓŻDŻ BARTOSZ
TECHNIKI SPECJALNE ADAPTED GR.2 3 DRÓŻDŻ MICHAŁ

FITNESS

Pływanie

Kalendarz wydarzeń

Licencja PZTKD

Oświadczenie trening

Masz aktualne badania lekarskie?

Cennik egzaminów PZTKD

Karta egzaminacyjna

Honorujemy karty SportBENEFITS

Aktualności

Życzenia na Wielkanoc

Życzenia na Wielkanoc

Życzenia na WielkanocZ okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy złożyć naszym Klubowiczom, ich Rodzinom oraz naszym Przyjaciołom życzenia pokoju, wiary i...

czytaj dalej

Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"

Taekwon-Do

Miński Klub Sportowy 1994

Taekwon-Do

11 + 5 =

Infornacja:

  • Trener Taekwon-Do tel: 608 497 616
  • Trener Fitness / Pływanie tel: 602 361 229
Bank:
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)

SWIFT: BPKOPLPW

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

Adres korespondencyjny:

Jacek Łuniewski

ul. Księżycowa 10
05-300 Targówka

ADRES KLUBU:

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”
ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki