TAEKWON-DO

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki

TAEKWON-DO

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Taekwon-do

FITNESS

Pływanie

Zawodnicy – osiągnięcia

Osiągnięcia zawodników MKS „TAEKWON-DO” we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym:
Roksana Barańska 4 KUP

Roksana Barańska
stopień: 4 KUP
 
XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
I miejsce w układach formalnych juniorów młodszych 6 – 3 KUP
II miejsce w walkach juniorów młodszych stopni 6 – 3 KUP do 62kg
Konrad Bernacki 1 KUP
Konrad Bernacki
 
Konrad Bernacki
stopień: 1 KUP

 

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda,18-19.05.2018
III miejsce w walkach do 46kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
III miejsce w walkach juniorów stopni 5-2 KUP do 50kg

XIIIMiędzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 23-24.11.2019
II miejsce w walkach juniorów stopni 6 – 2 KUP do 50kg

Michał Branicki I DAN
Michał Branicki
stopień: I DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
II miejsce w walkach juniorów stopni 5-2KUP do 50kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
II miejsce w walce aranżowanej juniorów

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda – Słupiec, 28-30.05.2021
III miejsce w walkach do 58kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
I miejsce w walkach juniorów stopni 5-2KUP do 62kg

XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 28-29.05.2022
II miejsce w walkach do 58kg

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
III miejsce w walkach juniorów do 63kg stopni 1 KUP – DAN

XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów – Radzyń Podlaski, 19 – 21.05.2023
II miejsce w konkurencji testów siły
III miejsce w układach formalnych stopni 5-1 KUP
III miejsce w walkach do 62kg

Natalia Cecotka I DAN
Natalia Cecotka
stopień: I DAN

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ciechanów, 10-12.05.2013
II miejsce w walkach kobiet do 50kg

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 16-18.05.2014
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w walkach kobiet do 50kg

VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
II miejsce w walkach juniorów do 50kg
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Ciechanów, 06-08.03.2015
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 08-10.05.2015
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w walkach kobiet do 50kg

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 21.11.2015
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Rybnik, 11-13.03.2016
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów – Kłobuck, 20-21.05.2016
II miejsce w walkach do 50kg

VI Puchar Świata – Budapeszt, Węgry, 12-16.10.2016
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów
I miejsce w konkurencji walk drużynowcyh juniorów stopni DAN

Bartosz Dróżdż 5 KUP
 
Bartosz Dróżdż
 
stopień: 5 KUP
 

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
III miejsce w układach formalnych adapted
III miejsce w konkurencji technik specjalnych adapted

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
III miejsce w układach formalnych adapted stopni 6-3 KUP

Michał Dróżdż 7 KUP
 
Michał Dróżdż
 
stopień: 7 KUP

 

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
I miejsce w układach formalnych adapted
III miejsce w konkurencji technik specjalnych adapted

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
II miejsce w układach formalnych adapted stopni 6-3 KUP

Szymon Dróżdż 5 KUP

Szymon Dróżdż
 
stopień:5 KUP
 
Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
II miejsce w konkurencji technik specjalnych adapted
III miejsce w układach formalnych adapted
 
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
III miejsce w układach formalnych adapted stopni 6-3 KUP
III miejsce w konkurencji walk technik specjalnych adapted
Mateusz Gajewski 1 KUP

Mateusz Gajewski
 
stopień: 1 KUP
 

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda-Słupiec, 4-6.03.2022
III miejsce w kategorii walk juniorów stopni 5-2 kup do 50kg

Mikołaj Gajewski 1 KUP
 
Mikołaj Gajewski
 
stopień: 1 KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 23-25.03.2018
II miejsce w walkach juniorów do 68kg stopni KUP

XII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 17-18.11.2018
II miejsce w walkach juniorów stopni 6-2 KUP do 75kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska, 10-11.05.2019
II miejsce w walkach juniorów do 75kg

XIII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 23-24.11.2019
II miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – III DAN pow. 75kg

Piotr Gańko 1 KUP
Piotr Gańko
stopień: 1 KUP
 
XIII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 23-24.11.2019
III miejsce w walkach seniorów stopni 5 – 1 KUP do 78kg
Cezary Gąsior I DAN
Cezary Gąsior
stopień: I DAN

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 18-19.05.2018
III miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP

IX Puchar Europy – Sibiu, Rumunia, 26-28.20.2018
III miejsce w układach formalnych kadetów stopni 6-4 KUP

XII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 17-18.11.2018
I miejsce w układach formalnych młodzików stopni 6-4 KUP
III miejsce w walkach młodzików stopni 5 KUP i powyżej – do 60kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
I miejsce w walkach juniorów układach stopni 5-2 KUP do 56kg
II miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
I miejsce w układach formlanych juniorów stopni KUP
I miejsce w walkach juniorów 5-2 KUP do 56kg

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 24-26.05.2019
III miejsce w układach formalnych stopni 5-2 KUP
III miejsce w walkach do 58kg

X Puchar Europy – Soczi, Rosja, 08-09.06.2019
III miejsce w walkach juniorów 4-1 KUP do 56kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
III miejsce w układach formalnych stopni KUP
III miejsce w walkach juniorów stopni 1KUP – I DAN do 56kg
III miejsce w walce aranżowanej juniorów

XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 23-25.10.2020
III miejsce w walkach do 64kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w układach juniorów stopni DAN

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów – Bystrzyca Kłodzka, 14-16.05.2021
I miejsce w walkach do 62kg

XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów – Głubczyce, 11-13.06.2021
II miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
I miejsce w układach seniorów stopni I DAN
III miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – DAN do 62kg

XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów 22-24.10.2021
II miejsce w układach juniorów 2 KUP – III DAN

XXVI Mistrzostwa Europy Juniorów – La Nucia, Hiszpania, 23-28.11.2021
III miejsce w walkach do 62kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
I miejsce w walkach juniorów 1 KUP – DAN do 68kg

XXVII Mistrzostwa Europy Juniorów – Porec, Chorwacja, 26.04-01.05.2022
II miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych

XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Panki, 13-15.05.2022
III miejsce w walkach do 68kg

Radosław Gójski I DAN

Radosław Gójski

stopień: I DAN

VI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Głubczyce, 03-05.05.2001
III miejsce w walkach do 63kg

VII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Zielona Góra, 27-28.04.2002
II miejsce w walkach do 63kg

Puchar Polski – Nowy Dwór Mazowiecki, 06-07.03.2004
III miejsce w walkach do 66kg

Andrzej Gusiew 1 KUP
Andrzej Gusiew
stopień: 1 KUP
 
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w walkach seniorów straszych do 78kg
Jakub Hamerski I DAN
Jakub Hamerski
stopień: I DAN

VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
III miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 21.11.2015
II miejsce w walkach juniorów do 62kg stopni KUP
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów – Kłobuck, 20-21.05.2016
III miejsce w walkach do 62kg

VI Puchar Świata – Budapeszt, Węgry, 12-16.10.2016
II miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP
III miejsce w walkach juniorów do 62kg stopni KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 04-05.03.2017
II miejsce w walkach juniorów do 62kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Bartoszyce, 01-02.04.2017
II miejsce w walkach juniorów do 62kg

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów – Dąbrowa Białostocka, 12-13.05.2017
III miejsce w walkach do 68kg

VIII Puchar Europy – Lublin, 09-11.06.2017
I miejsce w walkach juniorów do 68kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 02-04.03.2018
III miejsce w układach formalnych seniorów stopni I DAN
III miejsce w walkach seniorów do 70kg

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska 10-11.05.2019
II miejsce w walkach młodzieżowców do 70kg

Damian Iwaniuk IV DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Legnica, 22-23.02.2003
III miejsce w układach mistrzowskich I DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kielce, 25-27.04.2003
I miejsce w układach mistrzowskich I DAN

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Wolsztyn 02.05.2004
I miejsce w walkach do 66kg

I Puchar Świata – Orlando, USA 19-21.11.2004
II miejsce w walkach do 70kg

Puchar Polski – Nowa Ruda 04-06.03.2005
I miejsce w walkach do 70kg

Mistrzostwa Europy – Terracina, Włochy 22-24.04.2005
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych
I miejsce w drużynowych testach siły
I miejsce w walkach drużynowych
II miejsce w walkach do 70kg
II miejsce w układach drużynowych

XIV Mistrzostwa Polski Juniorów – Oleśnica, 04-05.06.2005
III miejsce w indywidualnych układach I DAN

Puchar Polski – Starachowice, 04-05.03.2006
I miejsce w walkach do 70kgMTS Vicking Cup – Szwecja 08-09.04.2006
II miejsce w walkach do 71kg

Mistrzostwa Europy – Constanta, Rumunia 12-14.04.2006
I miejsce w drużynowych walkach
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w drużynowych testach siły

Mistrzostwach Polski – Legnica, 02-04.06.2006
III miejsce w indywidualnych układach I DAN

Mistrzostwa Świata – Tegucigalpa, Honduras 12-16.07.2006
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w drużynowych walkach
III miejsce w drużynowych testach siły
III miejsce w drużynowych układach formalnych

II Puchar Świata – Benidorm, Hiszpania 26-29.10.2006
II miejsce – w drużynowych walkach mężczyzn stopni DAN

Puchar Polski – Lublin, 09-11.03.2007
III miejsce w walkach seniorów do 71kg

Mistrzostwa Polski – Biała Podlaska, 16-17.06.2007
I miejsce w walkach seniorów do 71kg

Mistrzostwa Polski – Radzyń Podlaski, 13-15.06.2008
I miejsce w walkach seniorów do 71kg.

Cezary Jackowski II DAN
Cezary Jackowski
stopień: II DAN

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Bartoszyce, 01-02.04.2017
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP

VIII Puchar Europy – Lublin, 09-11.06.2017
I miejsce w walkach kadetów pow. 60kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych kadetów stopni 3-1KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 02-04.03.2018
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP
I miejsce w walkach juniorów do 68kg stopni KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 23-25.03.2018
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 18-19.05.2018
II miejsce w walkach do 70kg
VII Puchar Świata – Sydney, Australia, 25-30.09.2018
II miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
II miejsce w walkach juniorów stopni I-III DAN do 68kg

IX Puchar Europy – Sibiu, Rumunia, 26-28.10.2018
III miejsce w walkach juniorów stopni DAN do 68kg

XII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 17-18.11.2018
I miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – III DAN do 68kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
I miejsce w walkach juniorów 1 KUP – DAN do 68kg
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni DAN

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
I miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – DAN do 68kg
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni DAN

Mistrzostwa Świata – Inzell, Niemcy, 24-27.04.2019
II miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych juniorów

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 24-26.05.2019
I miejsce w walkach do 70kg
II miejsce w układach formalnych stopni 1 KUP – II DAN

Mistrzostwa Europy – Sarajewo, Bośnia i Hercegowina, 10-13.10.2019
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów
I miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych juniorów

XIII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 23-24.11.2019
I miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – III DAN do 68kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
I miejsce w walkach juniorów stopni 1KUP – I DAN do 68kg
II miejsce w układach formalnych juniorów stopni DAN

Grand Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
II miejsce w układach juniorów stopni DAN
III miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – DAN do 75kg

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów – Bystrzyca Kłodzka, 14-16.05.2021
II miejsce w układach formalnych stopni I-III DAN
II miejsce w walkach do 75kg

XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów – Głubczyce, 11-13.06.2021
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN
II miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
I miejsce w układach juniorów stopni DAN
II miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – DAN do 75kg

XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów 22-24.10.2021
I miejsce w układach seniorów II DAN

XXVI Mistrzostwa Europy Juniorów – La Nucia, Hiszpania, 23-28.11.2021
II miejsce w walkach do 75kg
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych
II miejsce w konkurencji drużynowych testów siły
III miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
III miejsce w walkach seniorów do 78kg

XXXV Mistrzostwa Polski Seniorów – Tomaszów Mazowiecki, 03-05.06.2022
III miejsce w układach formalnych stopni II DAN
III miejsce w walkach do 78kg

Diana Jędrasik 2 KUP

Diana Jędrasik

stopień: 2 KUP

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup – Ciechanów, 17-18.11.2007
II miejsce w walkach seniorów do 58kg

XVI Mistrzostwa Polski Juniorów – Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach do 50kg

Grand Prix Polski – Syców, 29-30.03.2008
I miejsce w walkach juniorów do 50kg

XVII Mistrzostwa Polski Juniorów – Biała Podlaska, 31.05-01.06.2008
III miejsce w walkach do 50kg

VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
II miejsce w walkach seniorów do 68kg

Julia Kawka IV DAN
Julia Kawka
stopień: IV DAN
 

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 16-18.05.2014
II miejsce w walkach kobiet do 46kg

VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
I miejsce w walkach juniorów do 50kg
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Ciechanów, 06-08.03.2015
III miejsce w walkach do 50kg

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 08-10.05.2015
III miejsce w walkach kobiet do 50kg

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 21.11.2015
III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Rybnik, 11-13.03.2016
I miejsce w walkach juniorów do 50kg  

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów – Kłobuck, 20-21.05.2016
I miejsce w walkach do 50kg

VII Puchar Europy – Cluj-Napoca, Rumunia 24-26.06.2016
I miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni DAN
III miejsce w układach juniorów stopni I DAN

VI Puchar Świata – Budapeszt, Węgry 12-16.10.2016
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów

I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów stopni DAN

X Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 19.11.2016
I miejsce w walkach juniorów do 55kg stopni DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 04-05.03.2017
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
II miejsce w walkach juniorów do 55kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Bartoszyce, 01-02.04.2017
III miejsce w walkach juniorów do 55kg

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów – Dąbrowa Białostocka, 12-13.05.2017
II miejsce w walkach do 55kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN

VIII Puchar Europy – Lublin, 09-11.06.2017
II miejsce w walkach juniorów do 55kg
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 02-04.03.2018
II miejsce w układach formalnych seniorek stopni II DAN

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 23-25.03.2018
III miejsce w układach formalnych seniorek stopni II DAN
I miejsce w walkach seniorek do 56kg

XXI Mistrzostwa Polski Seniorów – Kłobuck, 25-27.05.2018
III miejsce w konkurencji układów formalnych seniorek II DAN
III miejsce w walkach seniorek do 56kg

IX Puchar Europy – Sibiu, Rumunia, 26-28.10.2018
II miejsce w walkach seniorek do 56kg

XII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 17-18.11.2018
III miejsce w układach formalnych seniorów stopni II – VI DAN
I miejsce w walkach seniorów stopni 1 KUP – VI DAN do 56kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
III miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN
III miejsce w walkach seniorów do 56kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
II miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN
II miejsce w walkach seniorów do 56kg

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska, 10-11.05.2019
I miejsce w konkurencji układów formalnych młodzieżowców stopni II DAN
I miejsce w walkach młodzieżowców do 56kg
III miejsce w konkurencji technik specjalnych młodzieżowców

XXXII Mistrzostwa Polski Seniorów – Rybnik, 31.05-02.06.2019
II miejsce w walkach do 56kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN

X Puchar Europy – Soczi, Rosja, 08-09.06.2019
II miejsce w walkach seniorów I – VI DAN do 56kg

Mistrzostwa Europy – Sarajewo, Bośnia i Hercegowina, 10-13.10.2019
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych seniorek

XIII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 23-24.11.2019
I miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN
I miejsce w walkach seniorów stopni I – VI DAN do 56kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
I miejsce w walkach seniorów do 56kg
III miejsce w walce aranżowanej seniorów

II Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Ciechanów, 16-18.10.2020
I miejsce w walkach do 56kg
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni III – IV DAN
III miejsce w konkurencji technik specjalnych

XXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów – Ciechanów, 16-18.10.2020
III miejsce w walkach do 56kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w układach formalnych seniorów stopni III – VI DAN

XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów – Głubczyce, 11-13.06.2021
II miejsce w walkach do 56kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni III – IV DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
II miejsce w układach seniorek stopni III – VI DAN
III miejsce w walkach seniorek do 62kg

XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 22-24.10.2021
I miejsce w walkach seniorów 5 KUP – IV DAN do 56kg
II miejsce w układach seniorek III – IV DAN

XXXV Mistrzostwa Europy Seniorów – La Nucia, Hiszpania, 23-28.11.2021
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych
III miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
I miejsce w walkach seniorów do 56kg
II miejsce w układach formalnych stopni III – VI DAN

XXXVI Mistrzostwa Europy Seniorów – Porec, Chorwacja, 26.04-01.05.2022
I miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych

XXXV Mistrzostwa Polski Seniorów – Tomaszów Mazowiecki, 03-05.06.2022
II miejsce w układach formalnych stopni III-IV DAN
III miejsce w walkach do 62kg

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
I miejsce w układach formalnych stopni III-VI DAN
III miejsce w walkach seniorek do 68kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
II miejsce w układach formalnych seniorów stopni III – VI DAN

XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
II miejsce w walkach seniorów I-VI DAN
III miejsce w układach seniorów III-VI DAN

XXXV Mistrzostwa Polski Seniorów – Ustka, 03-05.09.2023
II miejsce w konkurencji układów stopni III – VI DAN
III miejsce w walkach do 70kg

Helena Kędziora II DAN

Helena Kędziora
stopień: II DAN
 
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
II miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP
 
 
 
 
XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 24-26.05.2019
II miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP
 
 
 
 
XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 23-25.10.2020
III miejsce w układach formalnych stopni 6 – 2 KUP
 
 
 
 
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
I miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP
 
 
 
 
XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda – Słupiec, 28-30.05.2021
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni 1 KUP – II DAN
 
 
 
 
XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów 22-24.10.2021
II miejsce w układach juniorów 2 KUP – III DAN
II miejsce w walkach juniorów 2 KUP – III DAN do 50kg
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
I miejsce w walkach aranżowanych juniorów
III miejsce w układach juniorów stopni DAN
 
 
 
XXVII Mistrzostwa Europy Juniorów – Porec, Chorwacja, 26.04-01.05.2022
III miejsce w konkurencji walk aranżowanych
 
 
 
XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Panki, 13-15.05.2022
II miejsce w walkach do 50kg
II miejsce w układach formalnych stopni I-III DAN
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych
 
VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia 03-08.10.2022
II miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów stopni DAN
III miejsce w walkach juniorów do 53kg stopni I-III DAN

 

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych
II miejsce w układach formalnych juniorów stopni DAN
III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 1 KUP – DAN

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych juniorów do 50kg
III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 1 KUP – DAN

XXVIII Mistrzostwa Europy Juniorów – Cluj-Napoca, Rumunia 25 – 30.04.2023
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych juniorów
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów

XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów – Radzyń Podlaski, 19 – 21.05.2023
II miejsce w walkach do 50kg
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych

XVI Mistrzostwa Świata Juniorów – Tampere, Finlandia 04-10.09.2023
II miejsce w drużynowych układach formalnych

Maciej Kowalczyk I DAN

Maciej Kowalczyk

stopień: I DAN

IX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Wolsztyn, 01-03.05.2004
III miejsce w walkach do 54kg

Mistrzostwa Polski Juniorów – Ciechanów, 12-13.05.2007
II miejsce w walkach do 58kg

Puchar Polski Juniorów – Lublin, 09-11.03.2007
II miejsce w walkach do 58kg

Marta Krajewska II DAN
Marta Krajewska
stopień: II DAN
 
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Ciechanów, 06-08.03.2015
III miejsce w walkach do 45kg
 
XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 08-10.05.2015
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
 
IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 21.11.2015
II miejsce w walkach juniorów do 45kg stopni DAN
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Rybnik, 11-13.03.2016
II miejsce w walkach juniorów do 45kg
 
Mistrzostwa Europy – Tampere, Finlandia 28.04-01.05.2016                 
III miejsce w walkach juniorów do 45kg
 
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 13-15.05.2016
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w walkach do 46kg
 
VI Puchar Świata – Budapeszt, Węgry 12-16.10.2016
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów stopni DAN
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów                                                       
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów stopni DAN
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 04-05.03.2017
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
I miejsce w walkach juniorów do 45kg
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Bartoszyce, 01-02.04.2017
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
I miejsce w walkach juniorów do 45kg

 

Mistrzostwa Europy – Sofia, Bułgaria 20-23.04.2017
II miejsce w walkach juniorów do 45kg

XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Głubczyce, 20-21.05.2017
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
I miejsce w walkach juniorów do 46kg

VIII Puchar Europy – Lublin, 09-11.06.2017
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
II miejsce w walkach juniorów do 50kg
I miejsce w walkach tradycyjnych juniorów
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Mistrzostwa Świata – Dublin, Irlandia 09-15.10.2017
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 02-04.03.2018
I miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN
I miejsce w układach formalnych juniorów stopni mistrzowskich DAN
I miejsce w walkach juniorek do 45kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 23-25.03.2018
I miejsce w układach formalnych juniorek stopni DAN
I miejsce w walkach juniorek do 45kg

Mistrzostwa Europy – Maribor, Słowenia 12-15.04.2018
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni II DAN
II miejsce w walkach juniorek do 45kg

XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów – Kłobuck, 11-12.05.2018
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I-III DAN
I miejsce w walkach juniorek do 45kg

XXI Mistrzostwa Polski Seniorów – Kłobuck, 25-27.05.2018
I miejsce w konkurencji układów formalnych seniorek stopni II DAN
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych

VII Puchar Świata – Sydney, Australia, 25-30.09.2018
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorek stopni II DAN
I miejsce w walkach juniorek stopni I-III DAN do 50kg

XII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 17-18.11.2018
I miejsce w układach formalnych juniorów stopni 1 KUP – III DAN
I miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – III DAN do 50kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
I miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN
I miejsce w układach formalnych juniorów stopni DAN
II miejsce w walkach juniorów 1 KUP – DAN do 50kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
I miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN
II miejsce w walce aranżowanej seniorów

II Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Ciechanów, 16-18.10.2020
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN

XXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów – Ciechanów, 16-18.10.2020
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN
III miejsce w konkurencji walk aranżowanych seniorów

Dawid Krupa 3 KUP

Dawid Krupa
stopień: 5 KUP

XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 28-29.05.2022
III miejsce w walkach do 46kg

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 5-2 KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 5-2 KUP

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni 6-3 KUP
Natalia Kuć I DAN

Natalia Kuć
stopień: I DAN
 
 

X Puchar Europy – Sibiu, Rumunia, 26-28.10.2018
I miejsce w układach formalnych 9-7 KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
I miejsce w walkach juniorek do 50kg stopni 5-2 KUP
III miejsce w układach juniorek 5-2 KUP

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda-Słupiec, 28-30.05.2021
I miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
I miejsce w układach formalnych juniorek stopni 5-2 KUP
I miejsce w walkach juniorek do 50kg stopni 5-2 KUP

XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów 22-24.10.2021
I miejsce w układach formalnych juniorek młodszych 3 KUP – I DAN
I miejsce w walkach juniorek młodszych do 50kg stopni 3 KUP – I DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
I miejsce w walkach juniorek do 50kg stopni 5-2 KUP
I miejsce w układach formalnych juniorek stopni 5-2 KUP

XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 27-29.05.2022
I miejsce w układach formalnych stopni mistrzowskich 1 KUP – II DAN
I miejsce w walkach do 50 kg

VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia 03-08.10.2022
I miejsce w walkach juniorów młodszych do 52kg stopni 4-1 KUP
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów młodszych stopni 4-1 KUP
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów młodszych stopni 4-1 KUP

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
I miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
II miejsce w walkach juniorów do 55kg stopni 1 KUP – DAN
II miejsce w układach formalnych juniorów stopni DAN

XXVIII Mistrzostwa Europy Juniorów – Cluj-Napoca, Rumunia 25 – 30.04.2023
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Tomaszów Mazowiecki, 02 – 04.06.2023
I miejsce w układach formalnych stopni 1 KUP – II DAN
II miejsce w walkach do 55kg

XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
I miejsce w walkach juniorów stopni I-III DAN do 57kg
I miejsce w drużynowych walkach juniorów stopni I-III DAN
III miejsce w układach juniorów stopni I DAN

XVI Mistrzostwa Świata Juniorów – Tampere, Finlandia 04-10.09.2023
II miejsce w konkurencji układów formalnych
III miejsce w drużynowych układach formalnych

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
I miejsce w walkach juniorów stopni 2 KUP – III DAN do 57kg
I miejsce w układach formalnych juniorów stopni 2 KUP – III DAN
Tomasz Kurowski II DAN

Tomasz Kurowski

stopień: II DAN

Puchar Polski – Kłobuck, 04-06.02.2011
II miejsce w walkach do 58kg

IV Grand Prix Polski – Pruszcz Gdański, 08-10.04.2011
I miejsce w układach stopni mistrzowskich DAN

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Białystok, 06-08.05.2011        
II miejsce w układach stopni mistrzowskich DAN

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Rybnik, 25-27.05.2012
III miejsce w układach stopni mistrzowskich DAN

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów – Nowa Ruda, 01-02.06.2013
III miejsce w układach stopni mistrzowskich DAN

Jakub Kuźmicz I DAN


Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 02-04.03.2018
III miejsce w walkach juniorów do 68kg stopni KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 23-25.03.2018
I miejsce w walkach juniorów do 68kg stopni KUP
III miejsce w konkurencji technik specjalnych juniorów 

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 18-20.05.2018
I miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP
III miejsce w walkach do 70kg

IX Puchar Europy – Sibiu, Rumunia, 26-28.10.2018
III miejsce w walkach juniorów stopni KUP do 75kg

XII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 17-18.11.2018
I miejsce w układach formalnych juniorów stopni 6-2 KUP
I miejsce w walkach juniorów stopni 6-2 KUP do 75kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
I miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
II miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska, 10-11.05.2019
II miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni 5-1 KUP
III miejsce w walkach juniorów do 75kg

XIII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 23-24.11.2019
II miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – III DAN do 75kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
III miejsce w walkach juniorów stopni 1KUP – I DAN do 75kg
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 25-27.03.2022
II miejsce w walkach seniorów do 85kg

IV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Panki, 13-15.05.2022
III miejsce w walkach do 85kg

XXXV Mistrzostwa Polski Seniorów – Tomaszów Mazowiecki, 03-05.06.2022
III miejsce w walkach do 85kg

V Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Radzyń Podlaski, 19 – 21.05.2023
II miejsce w walkach do 85kg

XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
II miejsce w walkach młodzieżowców stopni I-IV DAN do 87kg

Maksymilian Kuźmicz 1 KUP
 
 
 
XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 28-29.05.2022
III miejsce w układach formalnych stopni 6-2KUP
 
VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia 03-08.10.2022
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów młodszych stopni 4-1 KUP
II miejsce w walkach juniorów młdoszych do 65kg stopni 4-1 KUP
III miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów młodszych stopni 4-1 KUP

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP
 
XXX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Tomaszów Mazowiecki, 02-04.06.2023
II miejsce w walkach do 70kg
 
XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
II miejsce w walkach juniorów młodszych stopni 4-1 KUP pow. 65kg
 
XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
I miejsce w walkach juniorów młodszych stopni 2 KUP – III DAN do 74kg
III miejsce w układach formalnych juniorów młodszych stopni 2 KUP – III DAN
Piotr Kuźmicz I DAN

 
 
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
III miejsce w układach formalnych seniorów starszych stopni 5-1 KUP
 
VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych i Weteranów – Ciechanów, 23-24.11.2019
I miejsce w układach formalnych seniorów starszych i weteranów stopni 5 – 1 KUP
III miejsce w walkach seniorów starszych i weteranów stopni 5 KUP – VI DAN do 85kg
 
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
II miejsce w walkach seniorów straszych do 85kg
 
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 25-27.03.2022
III miejsce w układach seniorów starszych stopni I DAN
III miejsce w walkach seniorów starszych pow. 85kg
Karolina Łuniewska II DAN
 
 
VII Puchar Świata – Sydney, Australia, 25-30.09.2018
II miejsce w konkurencji układów formalnych kadetów stopni 4-1 KUP
II miejsce w walkach kadetów stopni 4-1 KUP do 45kg
III miejsce w konkurencji technik specjalnych kadetów stopni 4-1 KUP
 
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
I miejsce w walkach juniorów stopni 5-2 KUP do 45kg
 
XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 24-26.05.2019
II miejsce w walkach do 46kg
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
II miejsce w układach juniorów stopni KUP
III miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – I DAN do 45kg
III miejsce w walce aranżowanej juniorów
 
XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 23-25.10.2020
I miejsce w układach formalnych stopni 1 KUP – II DAN
I miejsce w walkach do 50kg
II miejsce w technikach specjalnych
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
II miejsce w układach juniorów stopni DAN
II miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – DAN do 50kg
 
XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda – Słupiec, 28-30.05.2021
I miejsce w walkach do 50kg
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni 1 KUP – II DAN
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
II miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP- DAN do 50kg
 
XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów 22-24.10.2021
I miejsce w układach juniorów 2 KUP – III DAN
I miejsce w walkach juniorów 2 KUP – III DAN
 
XXVI Mistrzostwa Europy Juniorów – La Nucia, Hiszpania, 23-28.11.2021
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych
I miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych
II miejsce w konkurencji walk drużynowych
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
I miejsce w walkach aranżowanych juniorów
II miejsce w układach juniorów stopni DAN
 
XXVII Mistrzostwa Europy Juniorów – Porec, Chorwacja, 26.04-01.05.2022
I miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych
II miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych
III miejsce w konkurencji walk aranżowanych
 
XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Panki, 13-15.05.2022
I miejsce w walkach do 50kg
I miejsce w układach formalnych stopni I-III DAN
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych
II miejsce w konkurencji technik specjalnych
VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia 03-08.10.2022
I miejsce w walkach juniorów do 49kg stopni I-III DAN
II miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów stopni DAN
Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
I miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 1 KUP – DAN
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni DAN
III miejsce w konkurencji technik specjalnych
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
I miejsce w walkach seniorów do 50kg
I miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 1 KUP – DAN
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych juniorów
III miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni DAN
III miejsce w konkurencji technik specjalnych juniorów
XXVIII Mistrzostwa Europy Juniorów – Cluj-Napoca, Rumunia 25 – 30.04.2023
I miejsce w walkach juniorów do 50kg
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych juniorów
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni II DAN
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów
III miejsce w konkurencji drużynowych walk juniorów
XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów – Radzyń Podlaski, 19 – 21.05.2023
I miejsce w walkach do 50kg
I miejsce w układach formalnych stopni I-III DAN
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych
III miejsce w konkurencji technik specjalnych
XII Puchar Europy – Lublin, 16 – 18.06.2023
I miejsce w walkach juniorów stopni I-III DAN do 49kg
I miejsce w drużynowych walkach juniorów stopni I-III DAN
II miejsce w układach formalnych stopni II DAN
XVI Mistrzostwa Świata Juniorów – Tampere, Finlandia 04-10.09.2023
II miejsce w walkach drużynowych
II miejsce w drużynowych układach formalnych
III miejsce w walkach do 49kg

XXXV Mistrzostwa Polski Seniorów – Ustka, 03-05.09.2023

II miejsce w konkurencji układów stopni II DAN
III miejsce w walkach do 50kg

 

Karol Łuniewski V DAN
 
 
 
 
IV Grand Prix Polski – Pruszcz Gdański, 08-10.04.2011
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
 
XII Puchar Polski – Pruszcz Gdański, 02-04.03.2012
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP 
 
XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ciechanów, 10-12.05.2013
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni DAN
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Ciechanów, 07-08.03.2014
II miejsce w walkach do 75kg
 
Mistrzostwa Europy – Riccione, Włochy 24-27.04.2014
III miejsce w walkach juniorów do 75kg
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych juniorów
 
XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów – Bystrzyca Kłodzka, 24-25.05.2014
III miejsce w walkach do 75kg
 
Puchar Świata – Montego Bay, Jamajka 26-30.08.2014
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
 
VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
II miejsce w walkach juniorów do 75kg
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Ciechanów, 06-08.03.2015
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN
I miejsce w walkach do 75kg
 
Mistrzostwa Świata – Jesolo, Włochy 27-31.05.2015
III miejsce w walkach juniorów do 75kg
I miejsce w drużynowych układach formalnych juniorów
I miejsce w drużynowych walkach juniorów
III miejsce w drużynowych technikach specjalnych juniorów
III miejsce w drużynowych testach siły juniorów
XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów – Rybnik, 12-13.06.2015
III miejsce w walkach do 75kg
Mistrzostwa Europy – Motherwell, Szkocja 22-25.10.2015
III miejsce w technikach specjalnych juniorów
I miejsce w drużynowych układach formalnych juniorów
I miejsce w drużynowych testach siły juniorów
II miejsce w drużynowych technikach specjalnych juniorów
III miejsce w drużynowych walkach juniorów
VII Puchar Świata – Sydney, Australia 25-30.10.2018
II miejsce w drużynowych walkach seniorów

 

 
Patryk Matejak I DAN

Patryk Matejak
stopień: I DAN

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda-Słupiec, 28-30.05.2021

III miejsce w konkurencji układów stopni 6-2 KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08–10.10.2021

II miejsce w konkurencji walk juniorów do 56kg stopni 5-2 KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022

I miejsce w konkurencji układów juniorów stopni 6-1 KUP

XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Panki, 13-15.05.2022

II miejsce w konkurencji walk do 62kg

VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia, 03-08.10.2022
I miejsce w walkach juniorów młodszych do 60kg stopni 4-1 KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
III miejsce w walkach juniorów do 62kg stopni 1 KUP – DAN

XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów – Radzyń Podlaski, 19 – 21.05.2023
III miejsce w układach formalnych stopni I-III DAN

Julia Michalik I DAN

Julia Michalik
stopień: I DAN
 

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w walkach juniorek 5-2 KUP  do 45 kg

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda-Słupiec, 28-30.05.2021
III miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
II miejsce w walkach juniorek 5-2 KUP do 45 kg

XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów 22-24.10.2021
III miejsce w układach formalnych juniorek młodszych 3 KUP – I DAN
III miejsce w walkach juniorek młodszych 3 KUP – I DAN do 46 kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
I miejsce w walkach juniorek 5-2 KUP do 45 kg
II miejsce w układach formalnych juniorek stopni KUP

XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 27-29.05.2022
I miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP
II miejsce w walkach do 46 kg

VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia 03-08.10.2022
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów młodszych stopni 4-1 KUP
III miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów młodszych stopni 2-1 KUP

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 1 KUP – DAN
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 1 KUP – DAN

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Tomaszów Mazowiecki, 02 – 04.06.2023
I miejsce w walkach do 50kg
II miejsce w układach formalnych stopni 1 KUP – II DAN

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
III miejsce w walkach juniorów stopni 2 KUP – III DAN do 53kg
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni 2 KUP – III DAN
Michalina Mikulska II DAN
Michalina Mikulska
stopień: II DAN

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ciechanów, 10-12.05.2013
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 16-18.05.2014
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w walkach kobiet do 60kg

VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
I miejsce w walkach juniorów do 60kg
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Ciechanów, 06-08.03.2015
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w walkach do 60kg

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 08-10.05.2015
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w walkach kobiet do 60kg

Mistrzostwa Europy – Motherwell, Szkocja 22-25.10.2015
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Rybnik, 11-13.03.2016
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w walkach juniorów do 60kg 

Mistrzostwa Europy – Tampere, Finlandia 28.04-01.05.2016
III miejsce w walkach juniorów do 60kg
I miejsce w walkach tradycyjnych juniorów
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów
III miejsce w konkurencji drużynowych testów siły juniorów

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów – Kłobuck, 20-21.05.2016
I miejsce w walkach do 60kg
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w konkurencji technik specjalnych

VI Puchar Świata – Budapeszt, Węgry 12-16.10.2016
III miejsce w walkach juniorów do 60kg stopni DAN
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów stopni DAN
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów stopni DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 04-05.03.2017
II miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni I DAN
II miejsce w walkach juniorów do 60kg

Mistrzostwa Europy  Sofia, Bułgaria 20-23.04.2017
II miejsce w walkach juniorów do 60kg
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów – Dąbrowa Białostocka, 12-13.05.2017
I miejsce w walkach do 60kg
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w konkurencji technik specjalnych

VIII Puchar Europy – Lublin, 09-11.06.2017
I miejsce w walkach juniorów do 60kg
I miejsce w walkach tradycyjnych juniorów
II miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

Mistrzostwa Świata – Dublin, Irlandia 09-15.10.2017
III miejsce w walkach juniorów do 60kg
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów
III miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
II miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
III miejsce w walkach aranżowanych seniorów

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska, 10-11.05.2019
II miejsce w konkurencji układów formalnych młodzieżowców stopni II DAN
II miejsce w konkurencji technik specjalnych młodzieżowców
III miejsce w konkurencji testów siły młodzieżowców
III miejsce w konkurencji walk aranżowanych młodzieżowców

XXXII Mistrzostwa Polski Seniorów – Rybnik, 31.05-02.06.2019
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN
II miejsce w konkurencji walk aranżowanych
III miejsce w walkach do 56kg

II Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Ciechanów, 16-18.10.2020
I miejsce w walkach do 62kg
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN
III miejsce w konkurencji technik specjalnych

XXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów – Ciechanów, 16-18.10.2020
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN

Gabriela Misterkiewicz 2 KUP
 
Gabriela Misterkiewicz
stopień: 2 KUP
 
 XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ciechanów, 10-12.05.2013
II miejsce w walkach kobiet do 46kg
 
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 16-18.05.2014
III miejsce w walkach kobiet do 50kg
 
VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów
Karol Misterkiewicz I DAN

Karol Misterkiewicz

stopień: I DAN
 

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 23-24.03.2019
III miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 5-2 KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02.2020-01.03.2020
I miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni 5-2 KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
II miejsce w walkach juniorów do 56kg stopni 5-2 KUP
III miejsce w konkurencji walk aranżowanych

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda-Słupiec, 08-10.10.2021
III miejsce w walkach juniorów do 56 kg stopni 5-2 KUP

XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Panki, 13-15.05.2022
I miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni 5-1 KUP

VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia, 03-08.10.2022
I miejsce w konkurencji walk drużynowych
I miejsce w konkurencji układów drużynowych

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
I miejsce w walkach juniorów do 68kg stopni 1 KUP – DAN

XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów – Radzyń Podlaski, 19 – 21.05.2023
III miejsce w walkach do 68kg

XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
I miejsce w drużynowych walkach juniorów stopni I DAN

Jarosław Nowak I DAN
Jarosław Nowak
stopień: I DAN

IV Grand Prix Polski – Pruszcz Gdański, 08-10.04.2011
III miejsce w walkach do 63kg

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Rybnik, 25-27.05.2012
III miejsce w walkach do 63kg
Wiktoria Owczarska I DAN

Wiktoria Owczarska

stopień: I DAN

 

XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 23-25.10.2020
II miejsce w walkach do 42kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
II miejsce w układach juniorów stopni KUP
III miejsce w walkach juniorów stopni 5-2 KUP do 45kg

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda – Słupiec, 28-30.05.2021
II miejsce w konkurencji układów stopni 5-2 KUP
III miejsce w kategorii walk do 45kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
I miejsce w walkach juniorów stopni 5-2 KUP do 45kg
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
III miejsce w układach juniorów stopni KUP

VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia 03-08.10.2022
II miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni 2-1 KUP

XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów – Radzyń Podlaski, 19 – 21.05.2023
III miejsce w walkach do 50kg

XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
I miejsce w drużynowych walkach juniorów stopni I-III DAN
III miejsce w walkach juniorów stopni I-III DAN do 49kg

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
III miejsce w walkach juniorów stopni 2 KUP – III DAN do 49kg
Maciej Pieńkowski I DAN

Maciej Pieńkowski
stopień: I DAN

XIII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 22 – 24 11. 2019
II miejsce w układach formalnych Kadetów 6-4 KUP
III miejsce w walkach Kadetów do 60 kg

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda – Słupiec, 28-30.05.2021
III miejsce w walkach do 70 kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
III miejsce w walkach juniorów 5-2 KUP do 75 kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
III miejsce w walkach juniorów
III miejsce w technikach specjalnych juniorów

XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 28-29.05.2022
I miejsce w układach formalnych 6 – 2 KUP
I miejsce w technikach specjalnych
II miejsce w walkach +70 kg

VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia 03-08.10.2022
II miejsce w konkurencji technik specjalnych juniorów stopni 4-1 KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych
I miejsce w konkurencji układów drużynowych

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
III miejsce w walkach juniorów pow. 75kg stopni 1 KUP – I DAN

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
III miejsce w walkach juniorów pow. 75kg stopni 1 KUP – I DAN

XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
I miejsce w układach formalnych juniorów stopni 4-1 KUP
I miejsce w drużynowych walkach juniorów stopni 4-1 KUP
I miejsce w drużynowych układach juniorów stopni 4-1 KUP
II miejsce w walkach juniorów stopni 4-1 KUP pow. 75kg

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
II miejsce w układach formalnych juniorów stopni 2 KUP – III DAN
Ilona Pietrzak 1 KUP

Ilona Pietrzak

stopień: 1 KUP

XIII Mistrzostwa Polski Juniorów – Łęczna, 05-06.06.2004
III miejsce w walkach kobiet pow. 60kg

IV Grand Prix Polski – Pruszcz Gdański, 08-10.04.2011
III miejsce w walkach kobiet pow. 60kg

Natalia Piórkowska I DAN
Natalia Piórkowska
stopień: I DAN

 

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ciechanów, 10-12.05.2013
III miejsce w walkach kobiet do 55kg

VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
II miejsce w walkach juniorów do 60kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
I miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 08-10.05.2015
II miejsce w technikach specjalnych

Mistrzostwa Europy – Motherwell, Szkocja 22-25.10.2015
I miejsce w drużynowych walkach juniorów
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów

Mistrzostwa Europy – Tampere, Finlandia 28.04-01.05.2016
I miejsce w walkach tradycyjnych juniorów
II miejsce w konkurencji drużynowych technik specjalnych juniorów

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów – Kłobuck, 20-21.05.2016
III miejsce w walkach do 65kg

Maciej Połaski 1 KUP

 

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda-Słupiec, 28-30.05.2021
III miejsce w konkurencji układów stopni 6-2 KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
III miejsce w walkach juniorów stopni 5-2 KUP do 50 kg

XV Międzynarodowy Turniej Mazovia Master CUP- Ciechanów, 22-24.10.2021
II miejsce w układach juniorów młodszych stopni  6-4 KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
III miejsce w walkach juniorów stopni 5-2 KUP do 50kg

XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 27-29.05.2022
III miejsce w konkurencji układów stopni 6-2 KUP

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 27-29.05.2022
I miejsce w walkach do 52kg

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
III miejsce w walkach juniorów do 56kg stopni 5-2 KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
I miejsce w walkach juniorów do 56kg stopni 5-2 KUP

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Tomaszów Mazowiecki, 02 – 04.06.2023
I miejsce w walkach stopni 6-2 KUP do 58kg
I miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP

XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
I miejsce w drużynowych walkach juniorów stopni 4-1 KUP
I miejsce w drużynowych układach juniorów stopni 4-1 KUP
III miejsce w układach juniorów stopni 4-1 KUP

Grzegorz Przyczka I DAN

Grzegorz Przyczka

stopień: I DAN

VIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Lubartów, 30.04-02.05. 2005
II miejsce w technikach specjalnych

Puchar Polski Juniorów – Lublin, 09-11.03.2007
II miejsce w walkach do 70kg

Mistrzostwa Polski Juniorów – Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach do 70kg

Mateusz Radomski II DAN
Mateusz Radomski
stopień: II DAN

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ciechanów, 10-12.05.2013
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP

VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
III miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 21.11.2015
I miejsce w walkach juniorów do 75kg stopni DAN


XXI Mistrzostwa Polski Seniorów – Kłobuck, 25-27.05.2018
I miejsce w konkurencji walk aranżowanych

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
III miejsce w walkach aranżowanych seniorów

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska, 10-11.05.2019
I miejsce w konkurencji układów formalnych młodzieżowców stopni I DAN
II miejsce w walkach młodzieżowców do 78kg
III miejsce w konkurencji testów siły młodzieżowców
III miejsce w konkurencji walk aranżowanych młodzieżowców

XXXII Mistrzostwa Polski Seniorów – Rybnik, 31.06-02.06.2019
II miejsce w konkurencji walkach aranżowanych

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
II miejsce w walce aranżowanej seniorów
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w układach formalnych seniorów stopni II DAN
III miejsce w konkurencji walk aranżowanych seniorów

XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów – Głubczyce, 11-13.06.2021
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni II DAN
II miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych

Maciej Rek I DAN

Maciej Rek

stopień: I DAN

XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Opole, 05-06.05.2007
I miejsce w walkach pow. 66kg

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup – Ciechanów, 16-18.11.2007
I miejsce w walkach pow. 65kg

Puchar Polski Juniorów – Kłobuck, 29.02-02.03.2008
III miejsce na w walkach pow. 70kg

Mistrzostwa Europy Juniorów – Wrocław, 16-18.05.2008
II miejsce w drużynowych testach siły

III Puchar Europy – Lublin, 09-11.10.2009
III miejsce w walkach pow. 70kg

Antoni Sawicki 3 KUP

Antoni Sawicki
stopień: 3 KUP
 

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Tomaszów Mazowiecki, 02 – 04.06.2023
II miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
I miejsce w walkach juniorów młodszych stopni 6-3 KUP do 63kg
III miejsce w układach formalnych juniorów młodszych stopni 6-3 KUP
Marek Skiba V DAN

Marek Skiba
stopień: V DAN

V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych i Weteranów – Ciechanów, 17-18.11.2018
I miejsce w układach formalnych seniorów starszych i weteranów stopni III DAN
III miejsce w walkach seniorów starszych i weteranów stopni 5 KUP – VI DAN do 70kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
I miejsce w układach formalnych seniorów starszych stopni III DAN
II miejsce w walkach seniorów starszych do 70kg


VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych i Weteranów – Ciechanów, 23-24.11.2019
II miejsce w walkach seniorów starszych i weteranów stopni 5 KUP – VI DAN do 70kg
III miejsce w układach formalnych seniorów starszych i weteranów stopni III DAN

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
I miejsce w walkach seniorów straszych do 70kg

XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów – Głubczyce, 11-13.06.2021
II miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych

VIII Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych – Ciechanów, 22-24.10.2021
II miejsce w walkach stopni 5 KUP – VI DAN do 70kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
II miejsce w walkach seniorów starszych do 70kg

Wiktoria Szczepańska I DAN

Wiktoria Szczepańska
stopień: 1 KUP

IX Puchar Europy- Sibiu, Rumunia, 26-28.10.2018
II miejsce w układach formalnych 9-7 KUP

XV Międzynarodowy Turniej Mazovia Master CUP- Ciechanów, 22-24.10.2021
II miejsce w układach juniorek młodszych 6-4 KUP
II miejsce w walkach juniorek młodszych do 60 kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów- Nowa Ruda 04-06.03.2022
II miejsce w walkach juniorek 5-2 KUP do 55 kg

VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia 03-08.10.2022
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów młodszych stopni 4-1 KUP
III miejsce w walkach juniorów młodszych do 56kg stopni 4-1 KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
III miejsce w walkach juniorów do 55kg stopni 1 KUP – DAN
III miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Tomaszów Mazowiecki, 02 – 04.06.2023
III miejsce w walkach do 60kg

XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
I miejsce w walkach juniorów stopni 4-1 KUP pow. 61kg
II miejsce w układach juniorów stopni 4-1 KUP

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
II miejsce w walkach juniorów stopni 2 KUP – III DAN do 61kg
Mariola Szczudlińska 3 KUP
Mariola Szczudlińska
stopień: 4 KUP

VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych i Weteranów – Ciechanów, 23-24.11.2019
II miejsce w układach formalnych seniorów starszych i weteranów stopni 5-1 KUP
II miejsce w walkach seniorów starszych i weteranów stopni 5 KUP – VI DAN do 68kg

VII Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych – Ciechanów, 16-18.10.2020
I miejsce w walkach do 68kg
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni 5-1 KUP

VIII Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych – Ciechanów, 22-24.10.2021
I miejsce w walkach stopni 5-1 KUP do 68kg
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni 5-1 KUP

Adam Szczudliński 5 KUP

Adam Szczudliński
stopień: 5 KUP
 

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
III miejsce w walkach juniorów stopni 6 – 3 KUP do 65kg

Jakub Szczudliński 5 KUP
Jakub Szczudliński
stopień: 5 KUP
 

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Tomaszów Mazowiecki, 02 – 04.06.2023
III miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP

Natalia Taraszewska 2 KUP
Natalia Taraszewska
stopień: 2 KUP

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ciechanów, 10-12.05.2013
III miejsce w walkach kobiet do 50kg

Michał Tril I DAN

Michał Tril
stopień: I DAN

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 23-25.03.2018
II miejsce w walkach juniorów do 50kg stopni KUP

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 18-19.05.2018
I miejsce w walkach do 46kg
II miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP

VII Puchar Świata –Sydney, Australia, 25-30.09.2018
I miejsce w walkach kadetów stopni 4-1 KUP do 52kg

XII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 17-18.11.2018
I miejsce w układach formalnych młodzików stopni 6-4 KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
I miejsce w walkach juniorów 5-2 KUP do 50kg

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 24-26.05.2019
I miejsce w walkach do 58kg

Grand Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
I miejsce w układach juniorów stopni KUP
II miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – DAN do 62kg

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów – Bystrzyca Kłodzka, 14-16.05.2021
III miejsce w układach formalnych stopni 5-1 KUP
III miejsce w walkach do 62kg

XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów – Głubczyce, 11-13.06.2021
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni 5-1 KUP
II miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
II miejsce w walkach juniorów stopni 1 KUP – DAN do 62kg

Oliwia Urbanowska 4 KUP
Oliwia Urbanowska
stopień: 4 KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w walkach juniorek stopni 5-2KUP do 55kg

Patryk Wąsowski 1 KUP

Patryk Wąsowski
stopień: 1 KUP
 

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
II miejsce w walkach juniorów młodszych do 58 kg

XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 27-29.05.2022 Radzyń Podlaski
II miejsce w konkurencji układów stopni 6-2 KUP

VIII Puchar Świata – Koper, Słowenia 03-08.10.2022
I miejsce w walkach juniorów młodszych do 60kg stopni 4-1 KUP
I miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych juniorów młodszych stopni 4-1 KUP
III miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów młodszych stopni 4-1 KUP

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
I miejsce w walkach juniorów do 62kg stopni 5-2 KUP
II miejsce w układach formalnych juniorów stopni KUP

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
I miejsce w walkach juniorów do 62kg stopni 5-2 KUP

XII Puchar Europy – Lublin, 16-18.06.2023
I miejsce w walkach juniorów młodszych stopni 4-1 KUP do 65kg

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 20-22.10.2023
I miejsce w walkach juniorów młodszych stopni 2 KUP – III DAN do 68kg
Viviana Widerska I DAN
Viviana Widerska
stopień: I DAN

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 08-10.05.2015
II miejsce w walkach kobiet do 42kg

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 21.11.2015
I miejsce w walkach juniorów do 45kg stopni KUP
II miejsce w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Rybnik, 11-13.03.2016
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w walkach juniorów do 45kg

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 13-15.05.2016
II miejsce w walkach do 46kg

VI Puchar Świata – Budapeszt, Węgry, 12-16.10.2016
III miejsce w walkach tradycyjnych juniorów
I miejsce w konkurencji walk drużynowcyh juniorów stopni DAN

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
III miejsce w walkach seniorów do 56kg
II miejsce w walce aranżowanej seniorów

Sewerian Widerski I DAN
Sewerian Widerski
stopień: I DAN
 

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 13-15.05.2016
II miejsce w walkach do 70kg

Filip Wieczorek I DAN

Filip Wieczorek

stopień: I DAN

Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup – Ciechanów, 16-18.11.2007
II miejsce w walkach do 55kg stopni KUP

Mistrzostwa Polski Juniorów – Syców, 22-23.05.2009
III miejsce w kategorii układów formalnych stopni KUP

Aleksandra Wojtaszczyk 1 KUP

Aleksandra Wojtaszczyk

stopień: 1 KUP

VI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Głubczyce, 03-05.05.2001
II miejsce w walkach do 53kg

VII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Zielona Góra, 27-28.04.2002
III miejsce w walkach do 53kg

Puchar Polski Juniorów – Ciechanów, 02-03.03.2002
II miejsce w indywidualnych technikach specjalnych kobiet

Marcin Wojtaszczyk II DAN

Marcin Wojtaszczyk

Marcin Wojtaszczyk

stopień: II DAN

XI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Lubartów, 30.04-02.05.2005
II miejsce w walkach pow. 66kg
III miejsce w technikach specjalnych

Puchar Polski Juniorów – Starachowice, 04-05.03.2006
III miejsce w walkach pow. 70kg

Mistrzostwa Polski Juniorów – Legnica, 02-04.06.2006
II miejsce w walkach pow. 70kg

II Puchar Świata – Benidorm, Hiszpania 26-29.10.2006
I miejsce w walkach pow. 70kg KUP
I miejsce w walkach drużynowych KUP

XIII Mistrzostwa Europy Juniorów – Poprad, Słowacja 27-29.04.2007
I miejsce w drużynowych technikach specjalnych
II miejsce w walkach drużynowych
II miejsce w drużynowych testach siły

XVI Mistrzostwa Polski Juniorów – Ciechanów, 12-13.05.2007
III miejsce w walkach pow. 70kg
III miejsce w technikach specjalnych

IX Mistrzostwa Świata Juniorów – Quebec, Kanada 30.05-03.06.2007
I miejsce w testach siły

XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów 22-24.10.2021
I miejsce w walkach seniorów 5 KUP – VI DAN pow. 85kg

Zuzanna Woźniewicz 4 KUP

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Białystok, 06-08.05.2011
I miejsce w technikach specjalnych kobiet
III miejsce w walkach kobiet pow. 57kg
 

Eliza Wróblewska 2 KUP
 
 

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 22-24.03.2019
II miejsce w walkach juniorów stopni 5-2 KUP do 50kg

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska, 10-11.05.2019
III miejsce w walkach juniorów do 50kg

XIII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 22-23.11.2019 
III miejsce w walkach juniorów stopni 5-1 KUP 50-56kg

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
II miejsce w układach formalnych seniorów stopni 5-1 KUP

Piotr Zabiegliński I DAN

 
 

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 24-26.05.2019
II miejsce w walkach do 46kg

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
III miejsce w walkach juniorów stopni 5-2KUP do 50kg

Grand Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w układach juniorów stopni KUP
III miejsce w walkach juniorów stopni 5-2 KUP do 56kg
II miejsce w walce aranżowanej juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
II miejsce w układach juniorów stopni KUP
III miejsce w walkach juniorów stopni 5-2 KUP do 56kg

XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Panki, 13-15.05.2022
II miejsce w walkach do 56kg

Łukasz Zgódka 2 KUP
 

 

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 18-19.05.2018
III miejsce w układach formalnych stopni 6-2 KUP

VII Puchar Świata – Sydney, Australia, 25-30.09.2018
II miejsce w konkurencji technik specjalnych kadetów stopni 4-1 KUP

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów – Bystrzyca Kłodzka, 14-16.05.2021
II miejsce w układach formalnych stopni 5-1 KUP

Mateusz Zgódka I DAN


 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Ciechanów, 07-08.03.2014
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
 
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 16-18.05.2014
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
 
VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry 11-12.10.2014
II miejsce w walkach juniorów do 62kg
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni KUP
III miejsce w konkurencji drużynowych układów formalnych stopni KUP
III miejsce w konkurencji walk drużynowych juniorów
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Ciechanów, 06-08.03.2015
III miejsce w walkach do 62kg
 
XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 08-10.05.2015
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Rybnik, 11-13.03.2016
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
III miejsce w walkach juniorów do 68kg 
 
Mistrzostwa Europy – Tampere, Finlandia, 28.04-01.05.2016
I miejsce w konkurencji drużynowych testów siły juniorów
 
XXV Mistrzostwa Polski Juniorów – Kłobuck, 20-21.05.2016
II miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN
 
VI Puchar Świata – Budapeszt, Węgry, 12-16.10.2016
III miejsce w walkach juniorów do 75kg stopni DAN
 
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Mykanów, 02-04.03.2018
I miejsce w układach formalnych seniorów stopni I DAN
III miejsce w walkach seniorów do 85kg 
 
Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Głubczyce, 23-25.03.2018
III miejsce w układach formalnych seniorów stopni I DAN
III miejsce w walkach seniorów do 85kg
XXI Mistrzostwa Polski Seniorów – Kłobuck, 25-27.05.2018
III miejsce w konkurencji układów seniorów stopni I DAN
II miejsce w konkurencji testów siły seniorów
Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 01-03.03.2019
II miejsce w układach formalnych seniorów stopni I DAN

 

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska, 10-11.05.2019
I miejsce w walkach młodzieżowców do 85kg
I miejsce w konkurencji testów siły młodzieżowców
II miejsce w konkurencji układów formalnych młodzieżowców stopni I DAN
III miejsce w konkurencji technik specjalnych młodzieżowców

XXXII Mistrzostwa Polski Seniorów – Rybnik, 31.05-02.06.2019
I miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN 

XXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów – Ciechanów, 16-18.10.2020
II miejsce w walkach do 85kg
III miejsce w konkurencji układów formalnych stopni I DAN

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO Drużyna Klubowa
Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO
Drużyna Klubowa
 

XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Ciechanów, 10-12.05.2013
I miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 16-18.05.2014
II miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

VI Puchar Europy – Budapeszt, Węgry, 11-12.10.2014
III miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 08-10.05.2015
II miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

IX Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 21.11.2015
II miejsce w klasyfikacji generalnej juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Rybnik, 11-13.03.2016
II miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 13-15.05.2016
III miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów – 20-21.05.2016, Kłobuck
II miejsce w klasyfikacji medalowej

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – 04-05.03.2017, Mykanów
II miejsce w klasyfikacji medalowe

jXXIV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – 20-21.05.2017, Głubczyce
II miejsce w klasyfikacji medalowej

VIII Puchar Europy – 09-11.06.2017, Lublin
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – 2-4.03.2018, Mykanów
II miejsce w klasyfikacji medalowej

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – 23-25.03.2018, Głubczyce
III miejsce w klasyfikacji medalowej

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-Do ITF – 18-20.05.2018, Nowa Ruda
II miejsce w klasyfikacji medalowej

XII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – 17-18.11.2018, Ciechanów
I miejsce w klasyfikacji medalowej

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – 01-03.03.2019, Nowa Ruda
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – 22-24.03.2019, Głubczyce
II miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Biała Podlaska 10-11.05.2019
I miejsce w klasyfikacji medalowej młodzieżowców
II miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej

XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 24-26.05.2019
I miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 28.02 -01.03.2020
II miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
III miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej zawodów

XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda, 23-25.10.2020
II miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów
III miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Pruszcz Gdański, 19-21.03.2021
III miejsce w klasyfikacji generalnej klubów

XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda – Słupiec, 28-30.05.2021
I miejsce w klasyfikacji punktowej i medalowej

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 08-10.10.2021
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
II miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów

XV Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów 22-24.10.2021
I miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
II miejsce w klasyfikacji medalowej dzieci

Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda, 04-06.03.2022
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
I miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej

XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów i IV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Panki, 13-15.05.2022
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
III miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej

XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Radzyń Podlaski, 28-29.05.2022
I miejsce w klasyfikacji medalowej

Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Adapted – Nowa Ruda, 03-05.03.2023
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
I miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej

Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów – Stęszew, 31.03 – 02.04.2023
I miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów
III miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej

XXXII Mistrzostwa Polski Juniorów – Radzyń Podlaski, 19 – 21.05.2023
II miejsce w klasyfikacji medalowej

XXX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Tomaszów Mazowiecki, 02 – 04.06.2023
II miejsce w klasyfikacji medalowej

XVII Międzynarodowy Turniej MAZOVIA MASTERS CUP – Ciechanów, 10 – 22.10.2023
III miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów

FITNESS

Pływanie

Kalendarz wydarzeń

Licencja PZTKD

Oświadczenie trening

Masz aktualne badania lekarskie?

Cennik egzaminów PZTKD

Karta egzaminacyjna

Honorujemy karty SportBENEFITS

Aktualności

Miński Klub Sportowy "TAEKWON-DO"

Taekwon-Do

Miński Klub Sportowy 1994

Taekwon-Do

10 + 2 =

Infornacja:

  • Trener Taekwon-Do tel: 608 497 616
  • Trener Fitness / Pływanie tel: 602 361 229
Bank:
PLN: 84 1020 4476 0000 8102 0079 0840
EUR: 57 1020 4476 0000 8002 0417 5220 (IBAN)

SWIFT: BPKOPLPW

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”

Adres korespondencyjny:

Jacek Łuniewski

ul. Księżycowa 10
05-300 Targówka

ADRES KLUBU:

Miński Klub Sportowy „TAEKWON-DO”
ul. Dąbrówki 28/1 (nad „Biedronką”)
05-300 Mińsk Mazowiecki